آخرین اخبار
اخبار - 1395/6/7 - 21:00
ایسنا: رئیس ارزشیابی کیفی خودروهای ساخت داخل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران دلایل اینکه چرا تاکنون هیچ خودروی سواری تولیدی و مونتاژی در ایران موفق به کسب پنج ستاره کیفی در ارزیابی‌ها نشده است را اعلام کرد. محمد رستگار اظهار کرد:‌ یک خودروی ... با خودروبانک همراه باشید.
دلیل بی‌فروغی ستاره‌های کیفی
اخبار - 1395/6/7 - 19:30
تا پیش از معرفی پرچم دار جدید بوگاتی، معروف‌ترین خودروی این کمپانی یعنی بوگاتی ویرون با قدرت و سرعت فوق العاده خود در صنعت خودروسازی یکه تازی می‌کرد، ولی با روی کار آمدن بوگاتی شیرون، چاره‌ای جز واگذاری قدرت به این برند جدید بوگاتی با قدرتی 1500 اسب ... با خودروبانک همراه باشید.
آیا بوگاتی هم از پیشرانه های هیبریدی استفاده خواهد کرد؟
اخبار - 1395/6/7 - 18:00
بزرگ‌ترین و پرآوازه‌ترین کمپانی خودروسازی روسی را می‌توان "لادا" تلقی کرد. خودروسازی که در یکی دو سال اخیر چندان وضعیت مطلوبی در بازار فروش محصولاتش نداشته است، اما با این وجود سیاست معرفی خودروهای جدید را در پیش گرفته و جدیدا هم از یک خودروی شاسی ... با خودروبانک همراه باشید.
کد X، دست برتر لادا در نمایشگاه مسکو
اخبار - 1395/6/7 - 15:00
مازراتی گیبلی همتراز با پورشه پانامرا و یا استون مارتین رپید، به عنوان خودرویی لوکس اسپرت شناخته می‌شود که حقیقت یک رانندگی لوکس و لذت بخش، توأم با هیجان را به مخاطبانش تزریق می‌کند. حال این خودروی سدان اسپرت لوکس ایتالیایی به دستان شرکت (ELLENA ... با خودروبانک همراه باشید.
مازراتی گیبلی ماشین نعش کش شد + فیلم
اخبار - 1395/6/7 - 13:00
پس از تولید بیش از 115 هزار خودروی بی ام و Z4 در کارخانه رگنسبورگ آلمان، عمر Z4 در نسل سوم به پایان می‌رسد. این پایان راه برای نسل سوم از خودروی رودستر بی ام و Z4 از سال 2009 تا کنون است. خودرویی که به صورت انحصاری از پیشرانه‌ای 3 لیتری شش سیلندر ... با خودروبانک همراه باشید.
خداحافظی همیشگی با بی ام و Z4
اخبار - 1395/6/7 - 11:00
نوشته : آراد فلاح عکس : بامداد صفاییان در بعد از ظهر جمعه گذشته پیست آزادی تهران احتمالا برای اولین بار در طول حیات بیست و چند ساله اش شاهد گردهم آیی خودروهای کاروان و کمپر بود. گردهم آیی که به همت باشگاه فولکس واگن ایران، گروه پارس کاروان و ... با خودروبانک همراه باشید.
گزارش گردهمایی خودروهای مسافرتی در پیست آزادی + فیلم
اخبار - 1395/6/7 - 09:45
آیا مرسدس بنز بزرگ‌ترین ماشین کنترل از راه دور جهان را خلق کرده است؟ برای دانستن این سوال می‌توانید فیلم آپلود شده در انتهای مطلب این مقاله از خودروبانک را مشاهده کنید، زیرا در آن یک دستگاه مرسدس میباخ 6 کوپه در ساحل کالیفرنیا (در جریان هفته خودرویی ... با خودروبانک همراه باشید.
لوکس ترین خودروی مرسدس را با ریموت کنترل هدایت کنید! + فیلم
اخبار - 1395/6/6 - 20:00
نتایج رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش خودروها در حالی اعلام شد که طبق آن، واردکنندگان در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفتند و خودروسازان بزرگ داخلی نیز رده‌های میانی را به خود اختصاص دادند. این گزارش را که به سه ماه ابتدایی امسال مربوط است، شرکت ... با خودروبانک همراه باشید.
شرایط وخیم خدمات پس از فروش در صنعت خودروسازی کشور
اخبار - 1395/6/6 - 16:15
گزارش: آراد فلاح عکس: بامداد صفاییان پنج شنبه هفته گذشته، پیست درگ مجموعه شهر ورزش در جوار بوستان ولایت تهران برای دومین بار در طول سال جاری میزبان مسابقات درگ بود که البته اینبار برخلاف مسابقه قبلی تنها توسط هیات اتومبیل رانی و موتور سواری شهر ... با خودروبانک همراه باشید.
نمایش قدرت و سرعت، گزارش دومین مسابقه درگ سال 95 + فیلم
اخبار - 1395/6/6 - 15:45
هفته گذشته ولوو با یک کامیون عجیب و غریب به یک فرودگاه قدیمی در شمال سوئد رفت و در آنجا کامیون عجیب خود را مورد آزمایش قرار داد، تا اینکه دیروز خبرگزاری‌های خارجی اعلام کرند که کمپانی بزرگ ولوو با ساخت یک کامیون 2400 اسب بخاری، موفق به شکستن دو ... با خودروبانک همراه باشید.
کامیون 2400 اسبی ولوو رکورد سرعت را شکست! + فیلم
12345678910...
Top